Совршенство; кој би рекол дека таа наполни 47 години

Loading...

Легендата во модниот свет и после толку години, се уште има што да покаже!Синди Крафорд секогаш не потсетува на ерата на вистинските супермодели, времињата кога на модните писти чекореле вистински убавици. Повеќе пати е прогласена за една од најсексипилните жени на 90 тите години, а на исто така се наоѓа на врвот на листата најубави жени на сите времиња.

 

Времето лета, Синди наскоро ќе наполни 47 години. А во тие сериозни години, навистина е зачудувачки какво тело таа поседува. 

Своите атрибути таа гордо ги покажа на зимската насловна страница на Австралијанскиот едиторијал Madison Magazine. Подготвена за забавување и заведување, Синди блеска во јаки бои на тоалети и тренди потпетици.

loading...