Видео: За Барса нема грижи, погледнете ја тика-така од младите Каталонци!

Барселона нема од што да стравува за својата иднина, бидејќи има на што да се потпре во иднина, погледнете ја мајсторијата на нивните млади надежи.

Пронајдете не на следниве мрежи: