Меган Фокс во секси издание 2 месеци по породувањето – фото

Loading...

 

26 годишната актерка Меган Фокс, ја истакна својата совршена фигура во тесен фустан во бордо боја, само 2 месеци по раѓањето на нејзиниот син Ноа.

Таа и самата призна дека не накачила многу килограми за време на бременоста, и затоа и било лесно да ја врати назад својата препозналива линија. Меган се појави на премиерата на филмот This is 40 со заводнички став и изглед, јака шминка и прекрасен фустан.

Таа неодамна изјави дека првиот месец по породувањето бил исцрпувачки и доста напорен, како за неа, така и за нејзиниот сопруг, актерот Брајан Остин Грин, но дека се се исплатело, бидејќи како што вели и самата, да биде мајка е најубава улога што ја добила до сега.

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...