Фото-галерија: „НЕЗАМЕНЛИВАТА“ Кејт Аптон

20-годишниот модел Кејт Аптон е вистинска секс-бомба на модните писти, секогаш има што да покаже, магнет за машката публика која едвај чека некоја нова фото-сесија од заводливата Американка.

Ви ја претставуваме фото-галеријата од прекрасната Кејт Аптон, уживајте!

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: