Ах, таа љубов: Синот на Цеца веднаш си најде нова љубов!

Loading...

Синот на фолк пејачката Цеца, Вељко пред извесно време дефинитивно раскина со Маша Терзиќ, со која се сврши на крајот на минатата година.Вељко и Маша во текот на летото имаа краток прекин на врската и се обидоа да ја обноват својата романса, но безуспешно, а наводно една од причините за прекинот е  тоа што  тој во нејзиниот телефон пронашол пораки  во кои Маша ја оговара неговата сестра Анастасија.
Но, Вељко не тагување долго време, па си најде нова девојка, Се работи за Ана Миленковиќ која не и е позната на јавноста, со која својата романса ја објавил на фејсбук.
Вељко и Маша во текот на летото имаа краток прекин на врската и се обидоа да ја обноват својата романса, но безуспешно, а наводно една од причините

loading...
Loading...