Ана Бекута има нов имиџ! Ќе се изненадите од нејзината промена

Loading...

Пејачката со новиот изглед се пофалила на ИнстаграмАна Бекута редовно ги користи социјалните мрежи. Таму објавува бројни фотографии, а една посебно привлече големо внимание.
На фотографијата се гледа дека таа има нова фризура.
„Ви посакувам убав, релаксирачки ден… недела е. Одморете се добро и подгответе се за напорната седмица, која е пред нас“, напишала Ана и ја објавила фотографијата.
Ана Бекута редовно ги користи социјалните мрежи. Таму објавува бројни фотографии, а една посебно привлече големо внимание.
На фотографијата

loading...