Анабела во бикини е вистинска бомба!

Анабела Атијас важи за една од најатрактивните мајки на српската естрада, без разлика што е во петата деценија од животот.Пејачката моментално ужива во Ровињ од каде објави фотографија во бикини. Фановите полудеа по нејзиното згодно тело и покрај тоа што е мајка на три деца. Анабела изгледа одлично!
Пејачката моментално ужива во Ровињ од каде објави фотографија во бикини. Фановите полудеа по нејзиното згодно тело и покрај тоа што е мајка на три

Пронајдете не на следниве мрежи: