Анџелина Џоли сака да се смири со Бред Пит

Loading...

Изгледа дека поранешните сопружници Џенифер Анистон и Бред Пит конечно ги закопаа секирите и еден на друг си пружиле рака, вест која на сите им се допадна, освен на Анџелина Џоли.Имено, оваа вест ја вознемирила Анџелина до таа мера, што почнала да ја преиспитува одлуката за развод.
-„Анџелина е лута, вознемирена, бесна и исфрустрирана. Не се надевала дека Бред толку брзо ќе продолжи со својот живот, а особено не дека ќе го обнови пријателството со поранешната сопруга. Сега сфаќа колкава поддршка имала од него и многу ѝ недостига.“ – изјави извор близок на актерката.Имено, оваа вест ја вознемирила Анџелина до таа мера, што почнала да ја преиспитува одлуката за развод.
-„Анџелина е лута, вознемирен

loading...