Анџелина Џоли со Даниел Крејг?

Loading...

Дали актерката го изневерила својот сопруг?Од трачевите за наводни изневерувања меѓу Анџелина и Бред, како и причината поради која оваа двојка е пред развод, се претпоставува дека Анџелина му возвратила со иста мера.
Актерката наводно имала афера со Џејмс Бонд, односно Даниел Крејг.
Последната година брачната двојка е во криза, а проблемите почнале откако Анџелина драстично ослабела и имала само 36 килограми.
Бред ја молел сопругата да се лечи од анорексија, но таа не го направила тоа.Од трачевите за наводни изневерувања меѓу Анџелина и Бред, како и причината поради која оваа двојка е пред развод, се претпоставува дека Анџелина м

loading...