Андријана Будимир го покажа трудничкото стомаче!

Поранешната македонска репрезентативка во ракомет, Андријана Будимир хонорарно ќе помага во унапредување на спортот на општинско ниво во општина Центар.Ова денеска го договорија градоначалникот на општината Андреј Жерновски и познатата ракометарка, јавува „Плус Инфо“.
Извор: republika.mkОва денеска го договорија градоначалникот на општината Андреј Жерновски и познатата ракометарка, јавува „Плус Инфо“.
Извор:

Пронајдете не на следниве мрежи: