Андријана Лима и Каролина Куркова блескаа на црвениот тепих

Loading...

Познатите модели се одлучиле за сличен дезен на фустани, со што се натпреварувале која ќе привлече поголемо внимание на присутните. Погледнете сами и пресудете на која подобро и стои фустанот со длабоко деколте. Обете важат за кралици на пистите и вртење на вниманието каде и да се појават. Но овој пат беше „мртва трка“ која ќе привлече поголемо внимание на црвениот тепих по повод промоцијата на луксузниот швајцарски часовник IWC Schaffhausen, која се одржа сношти во Женева.

Познатите модели се одлучиле за сличен дезен на фустани, со што се натпреварувале која ќе привлече поголемо внимание на присутните. Погледнете сами и пресудете на која подобро и стои фустанот со длабоко деколте. 
32 годишната Бразилка се одлучила за црна боја, додека нејзината колешка од Чешка избрала златна креација. 
Обете важат за кралици на пистите и вртење на вниманието каде и да се појават. Но овој пат беше „мртва трка“ која ќе привлече поголемо

loading...
Loading...