Астро: Kоја е вашата најдобра а која најлоша особина?

Loading...

Kоја е вашата најдобра а која најлоша особина?Овен
Доблест: храброст
Мана: импулсивност
Бик
Доблест: трпеливост
Мана: тврдоглавост
Близнаци
Доблест: интелигенција
Мана: променливост

 
Рак
Доблест: грижливост
Мана: пречувствителност
Лав
Доблест:  великодушност
Мана: суета
Девица
Доблест: внимателност
Мана: склони кон критики

 
Вага
Доблест: приспособливост
Мана: лицемерни
Скорпија
Доблест: верност
Мана: одмаздливи
Стрелец
Доблест: оптимизам
Мана:г губење на интерес

 
Јарец
Доблест: упорност
Мана: емоционално ладни
Водолија
Доблест: либералност
Мана: потреба за оригиналност
Риби
Доблест: чувствителност
Мана: потреба за бегство од реалностаОвен
Доблест: храброст
Мана: импулсивност
Бик
Доблест: трпеливост
Мана: т

loading...
Loading...