Атмосферата во Колдинг после завршувањето на натпреварот

Екипата на Металург победи при гостувањето кај Колдинг, а за расположението после натпреварот зборува селфи фотографијата која Филип Миркуловски ја објави на неговата фан страна.Честитки момци…
 

Post by Филип Миркуловски.

Фото: Фејсбук/РК МеталургЧеститки момци…
 
//

Пронајдете не на следниве мрежи: