Автомобил влета во дневна соба

Loading...

Германка преживеа шок синоќа, кога автомобил урнал ѕид од нејзината дневна соба, додека таа гледала телевизија.Возачот изгубил контрола над возилото и од улицата влетал во куќата. Настанот се случил во градот Лангенхан во провинцијата Рајнланд-Пфалц.
Жената не е повредена, но причинета е материјална штета од околу 11.000 евра
 Возачот изгубил контрола над возилото и од улицата влетал во куќата. Настанот се случил во градот Лангенхан во провинцијата Рајнланд-Пфалц.

loading...
Loading...