БЕЗ ЦЕНЗУРА: Протекоа голи слики од Ким Кардашиан!

Loading...

Експлицитните фотографии веднаш беа избришани од сајтовите на кои беа објавени, но сепак некои од нив останаа сочувани, па затоа сега ќе бидете во можност да видите како изгледа познатата старлета без фотошоп и корекции.Веднаш штом хакерите успеале да влезат и во системот на најпознатата старлета на светот, Ким Кардашиан, се појавија фотографии на кои таа е потполно гола.
Изгледа дека војната за приватноста на познатите се уште не е готова, со оглед на тоа дека со појавија и експлицитни фотографии и од актерката Ванеса Хаџенс и американската фудбалска ѕвезда Хоуп Соло.

Останатите фотографии можете да ги погледнете ТУКА, и ТУКА Веднаш штом хакерите успеале да влезат и во системот на најпознатата старлета на светот, Ким Кардашиан, се појавија фотографии на кои таа е потполн

loading...
Loading...