Бибер ја изневерувал Селена Гомез со Ријана

Loading...

Драмата помеѓу тинејџерите Џастин Бибер и Селена Гомез нема да заврши! Деновиве во јавноста излегоа информации дека причината поради раскинувањето на Џастин Бибер и Селена Гомез е никој друг освен Ријана.
Имено, како што пренесуваат американските таблоиди, Џастин Бибер поминал една ноќ со Ријана по флертувањето на еден кошаркарски натпревар пред точно две години.
Селена сето тоа го дознала малку подоцна, но сепак тоа не ја спречило да ја прекине врската.
Џастин ги негира овие информации, но останува да видиме што е точно.
 
Извор: lifeandstylemag.comДрамата помеѓу тинејџерите Џастин Бибер и Селена Гомез нема да заврши! Деновиве во јавноста излегоа информации дека причината поради раскинувањето

loading...