Бијонсе донесе шокирачка одлука

Loading...

Музичката ѕвезда Бијонсе деновие ја очекува новата принова, а во пресрет на тоа ги шокираше своите фанови и медиумите ширум светот.Пејачката заедно со својот сопруг Џеј Зи во својата вила во Лос Анџелес вложија голема сума на пари и детално се договорија со лекарите за просторијата во која Бијонсе сака да се породи.
Еден од пријателите на пејачката потврди и дека подготвено е комбе до болница, доколку се случат несакани компликации.
-Возилото на итната медицинска помош ќе биде на готовс вели пријателот кој тврди дека пејачката секој момент треба да се породи.
Иако таа не го откри полот на близнаците, фановите шпекулираат дека се работи за момче и девојче.
Освен овие детали пријателот открил и шокирачка информација која го згрози светот, а тоа е дека пејачката сака и нејзината ќерка Блу Ајви да присуствува на породувањето како би се зближила со новороденчињата за да не стане љубоморна.Пејачката заедно со својот сопруг Џеј Зи во својата вила во Лос Анџелес вложија голема сума на пари и детално се договорија со лекарите за простори

loading...