Бијонсе и Обама во љубовна врска?

Loading...

Француските медиуми станаа центар на вниманието откако објавија шокантна вест дека Барак Обама, претседателот на САД, е во врска со Бијонсе.Оваа вест ја соопшти еден од најпознатите папараци Паскал Ростан.
„Знаете, во САД ќе се случи нешто големо. Покрај тоа се ќе излезе во Вашингтон Пост. Се работи за Бијонсе и Обама. Ве уверувам дека целиот свет ќе зборува за ова откако ќе се дознае“- изјавил тој.
Тој најавил дека аферата ќе се открие денеска (11.02). Ростан дури изјавил дека Обама би можел да се најде во ситуацијата во која се најде првиот човек на Франција, Франсоа Оланд, кој имаше афера со актерката Жили Гаје.
Не е исклучена можноста да има и некоја вистина во ова, со оглед на тоа што американските медиуми пишуваат дека Обама во последно време има проблеми со бракот и е пред развод.Оваа вест ја соопшти еден од најпознатите папараци Паскал Ростан.
„Знаете, во САД ќе се случи нешто големо. Покрај тоа се ќе излезе в

loading...
Loading...