Била 20 години помлада од холивудскиот актер: По 11 години брак се разведоа!

Славниот актер се разведе од сопругата, со која бил во брак 11 години.Николас Кејџ се развел од сопругата Алис Ким.
Нивната приказна е како од сценарио за филм или книга. Николас, ја запознам Ким, додека била келнерка во ресторан во Лос Анџелес. По два месеци врска, тој ја запросил.
Парот се венчал во 2004 година.

Иако таа е помлада дури 20 години од Николас, тој објаснил дека им се случила вистинска љубов.
Кејџ исто така рекол дека бил свесен дека жена му припаѓа на друга култура и тоа не му пречело.
Ова бил трет брак за актерот, и има десетгодишен син со неа.Николас Кејџ се развел од сопругата Алис Ким.
Нивната приказна е како од сценарио за филм или книга. Николас, ја запознам Ким, додека била

Пронајдете не на следниве мрежи: