Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

Loading...

Помеѓу нив двајца застана Анџелина Џоли, а сега кога веќе не е во игра, Бред Пит и Џенифер Анистон се подготвени повторно да се сретнат.Тоа би била првата средба после 12 години откако ставија крај на нивниот брак
„Бред и се извини на Џенифер за целата болка која и ја нанел поради разводот и изневерувањето. Секогаш бил затворен и тешко ги изразува емоциите, но откако оди на терапија, се се промени.
Сфати колку ја повреди и и се извини“, вели извор близок до актерот. Џенифер му простила за се на актерот, а сега е подготвена да се сретне со него.
Наводно екс сопружниците заедно ќе гостуваат во шоуто на Џими Кимел во новата сезона.
 Тоа би била првата средба после 12 години откако ставија крај на нивниот брак
„Бред и се извини на Џенифер за целата болка која и ја

loading...