Бремена жена прегази дете и продолжи да вози

Бизарна сообраќајна несреќа се случила во една кинеска провинција која за жал помина без потешки последици.Станува збор за една трудница која е снимена како со својот мотор прегазила три годишно дете и избегала без да застане.

Таа и покрај тоа што избега од самото место на несреќата, подоцна самата се пријавила во полиција и им открила дека во моментот на несреќата таа била бремена 25 недели и возела без возачка дозвола.
 
Станува збор за една трудница која е снимена како со својот мотор прегазила три годишно дете и избегала без да застане.

Пронајдете не на следниве мрежи: