Бремената девојка на Роналдо во танга бикини

Џорџина Родригез е во петиот месец од бременоста, а со славниот фудбалер го очекува првото дете. Роналдо кој е татко на три деца со нетрпение ја очекува втората ќерка која ќе пристигне пред крајот на оваа година.23-годишната Џорџина моментално ужива на крстарење со фудбалерот од каде пристигнуваат новите папарацо фотографии.
Тие успеаа да ја сликаат бремената девојка во црвено минијатурно бикини кое го истакна нејзиниот задник во танга. Џорџина е згодна трудница!
23-годишната Џорџина моментално ужива на крстарење со фудбалерот од каде пристигнуваат новите папарацо фотографии.
Тие успеаа да ја сликаат

Пронајдете не на следниве мрежи: