Бремената Кендис ужива во Бразил

Откако ја сподели веста дека е бремена со своето второ дете, Кендис Сванапул ужива на одмор во Бразил.Славниот ангел на Victoria’s Secret повеќепати беше фотографиран на плажи низ егзотичната земја.
29-годишната Јужноафриканка го очекува второто дете со бразилскиот модел Херман Николи. Тие се во врска 12 години и се родители на Анака.
Кендис за Нова година сподели слатка фотографија со малото синче.

Славниот ангел на Victoria’s Secret повеќепати беше фотографиран на плажи низ егзотичната земја.
29-годишната Јужноафриканка го очеку

Пронајдете не на следниве мрежи: