Британките се попалија по Новак Ѓоковиќ

Фотографиите на кои српскиот тенисер е речиси гол, осамнаа на страниците на британските интернет портали.Уште поинтересна е информацијата дека Британките тотално спобудалеа по него, посебно по неговото извајано тело.
Тие коментираа дека српскиот тенисер го поседува „најзгодното тело на планетата“, како и дека е „многу секси и мажествен“.Уште поинтересна е информацијата дека Британките тотално спобудалеа по него, посебно по неговото извајано тело.
Тие коментираа дека српскио

Пронајдете не на следниве мрежи: