Брутално си ја избодел поранешната девојка со нож за лупење компири

Татко на две деца брутално ја избодел неговата поранешна девојка со нож за лупење компири.Стивен Ерл (53) ја нападнал неговата партнерка, кога таа отишла да му направи кафе во домот во Кетеринг, Англија.
Тие биле во врска 6 години и во добри односи се' додека не раскинале, а дента кога се случил
инцидентот тој ја посетил девојката за да се договорат околу поделбата на имотот кој претходно го делеле.
По инцидентот, самиот повикал брза помош, по што девојката била одведена во болница, а тој бил уапсен. Стивен Ерл (53) ја нападнал неговата партнерка, кога таа отишла да му направи кафе во домот во Кетеринг, Англија.
Тие биле во врска 6

Пронајдете не на следниве мрежи: