Чарли Шин ужива на Хаваи со три актерки од филмови за возрасни

Актерот за време на својот одмор на Хаваи,  позираше заедно со три топлес девојки.  Актерот за време на својот одмор на Хаваи,  позираше заедно со три топлес девојки.  По некоја случајност девојките се порно актерки. Едната од девојките е црвенокоса, другата русокоса и бринета….Очигледно Чарли ужива во разновидноста.
Низ медиумите веднаш излезе информација дека тој ги повикал да живеат со него, но Чарли веднаш ја демантираше веста. Исто така наведувајќи дека единствените девојки со кој моментално живее се неговите ќерки.
Ја искористи шансата да ја демантира и веста дека живее со порно актерката Кристина Валш, која што во 2010 година го обвини дека ја киднапирал и злоставувал.
Актерот за време на својот одмор на Хаваи,  позираше заедно со три топлес девојки.  По некоја случајност дев

Пронајдете не на следниве мрежи: