Цеца ја копира Ким Кардашјан

Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Будва каде ужива со својата ќерка Анастасија и пријателите. Фолк ѕвездата е активна на социјалните мрежи каде објавува интересни фотографии. А, она што на сите им го привлече вниманието е новата фризура на Цеца.
Фолкерката од неодамна ја скрати косата, но сега повторно има долга, подолга коса од било кога. Надградбата на Цеца е во стилот на Ким Кардашијан која го започна трендот на ултра долга коса.

 Фолк ѕвездата е активна на социјалните мрежи каде објавува интересни фотографии. А, она што на сите им го привлече вниманието е новата фризур

Пронајдете не на следниве мрежи: