Цеца настапи во Будва и направи вистински хаос

Фолк дивата Цеца, викендов астапи во Будва и предизвика општ хаос, а фановите останаа без текст откако Цеца се појави во секси тесен фустан.А она што доминираше на овој настап е огромното деколте на Цеца.
Сите нејзини фанови се согласни дека таа не изгледала никогаш подобро.
Погледнете: 
 

 
Zabranjeni grad @craznatovic_official The #ceca #tophill #budva #zabranjenigrad
A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on Aug 14, 2017 at 3:37am PDT

А она што доминираше на овој настап е огромното деколте на Цеца.
Сите нејзини фанови се согласни дека таа не изгледала никогаш подобро.

Пронајдете не на следниве мрежи: