Цеца објави фотографија со синот но сите гледаа во еден друг детаљ

Loading...

Фолк дивата Цеца често објавува фотографии со своето семејство, како уживаат во својата вила.Ова утро таа ги изненади фановите со уште една таква фотографија во која е во прегратките на нејзиниот син Вељко а во позадина се гледаат прекрасните детали од луксузно опремената вила.
Фотографијата сведочи дека Цеца и тоа како води сметка за уредувањето на просторот потполнет со убави и внимателно одбрани парчиња мебел.
Ова утро таа ги изненади фановите со уште една таква фотографија во која е во прегратките на нејзиниот син Вељко а во позадина се гледаат прекрасни

loading...