Цеца во досега невидено издание – избричена глава, без силикони и преслаба

Loading...

Денес важи за една од најголемите музички ѕвезди на балканот, но со години наназад Светлана Ражњатовиќ – Цеца луташе низ стиловите и се бараше себеси.
Погледнете како изгледала Цеца пред цели 20 години – со избричен еден дел од косата, но и со додаден вештачки прамен коса, без силикони, во фармерки и корсет…  Непрепознатлива!
 

 
Видео: youtube.comДенес важи за една од најголемите музички ѕвезди на балканот, но со години наназад Светлана Ражњатовиќ – Цеца луташе н

loading...