Цетински откри зошто не присуствувал на погребот на човекот кој го прегази

Вчера на гробиштата во Ровињ беше погребан 62-годишниот Ибрахим Кевљанин, кој настрада во сообраќајна несреќа во која учествуваше Тони Цетински.На погребот присуствувало семејството и најблиските пријатели на господинот, но не и хрватската ѕвезда.
„Сакав да одам, но не можев да соберам сила. Не можам. Скршен сум. Не сум ни во Ровињ, таму не сум добро“, изјави Цетински во телефонскиот разговор за „РТЛ“.
Само за потсетување, несреќата се случи пред една недела кога пејачот со својот Мерцедес го прегази 62-годишниот Ибрахим.На погребот присуствувало семејството и најблиските пријатели на господинот, но не и хрватската ѕвезда.
„Сакав да одам, но не можев д

Пронајдете не на следниве мрежи: