ЦРНО-БЕЛИ БУЈНИ ГРАДИ: Карлеуша изгледа како авион!

Loading...

Популарната пејачка на социјалните мрежи стави нови фотографии облечена во разни дневни комбинации, а во прв план секако е нејзиното раскошно деколте.Пејачката Јелена Карлеуша ги израдува фановите со новите фотографии во кои е во сосема црно, а претходно во сосема бело издание. И за двете комбинации, во кои особено се истакнуваат нејзините бујни гради, доби само пофални зборови од фановите.

Карлеуша покрај темното издание напиша: „Црната е толку весела боја“,а до светлото издание напиша: „Мојот стил за денес?“.

Во која варијанта, црна или бела, повеќе ви се допаѓа атрактивната пејачка!Пејачката Јелена Карлеуша ги израдува фановите со новите фотографии во кои е во сосема црно, а претходно во сосема бело издание. И за двете комбина

loading...
Loading...