ЦУЦА ИСПЛАШЕНА: По заканите дека ќе ѝ го отсечат тетовираниот прст, таа одлучила…

Loading...

Откако беше пренесено дека Ивона Неговановиќ Цуца добива заканувачки пораки дека ќе ѝ биде отсечен истетовираниот прст, пејачката морала да преземе нешто.Со оглед на тоа дека не доаѓа во предвид да го отстрани името на Шабан од прстот, Цуца почна да носи прстен на прстот на кој се наоѓа тетоважата. Неодамна, српските папараци налетале на неа во едно кафуле и забележале дека таа цело време го криела прстот.
„Таа неодамна се распрашуваше каде може ласерски да ја отстрани тетоважата, бидејќи сфати дека таа ѝ носи само неволји, но сепак се откажа од тоа. Кога одлучи да го истетовира името на Шабан, тоа го направи исклучиво од љубов, а не заради маркетинг или да му наштети некому. Сега откако го помина првиот круг од Ѕвездите на Пинк, смета дека тетоважата претставува проблем и затоа во иднина ќе ја крие со голем прстен“, раскажа близок извор до пејачката.
ПРЕПОРАЧУВАМЕ: 
Цуца ја ШОКИРАШЕ јавноста: Сопругата на Шабан Шаулиќ нарача да ме убијат!Со оглед на тоа дека не доаѓа во предвид да го отстрани името на Шабан од прстот, Цуца почна да носи прстен на прстот на кој се наоѓа тетоважата. Н

loading...
Loading...