Да не се мачат хакерите: Амбер Роуз објавила фотографија на која е потполно гола

Loading...

Амбер Роуз е уште една во низата девојки чии приватни фотографии се најдоа на метата на хакерите. Но, таа решила да ги надитри.Амбер одлучила да ги покаже своите бујни облини и пред хакерите да ги објават нејзините разголени фотографии на интернет.
Вистина, не и е прв пат да го покаже своето тело, но зошто да не биде чекор пред луѓето кои ги тестиртат нервите на холивудските убавици веќе со недели.
Така Роуз Амбер на својот Инстаграм профил објавила фотографија која ги воодушеви нејзините фанови, а јасно е и зошто.
Амбер одлучила да ги покаже своите бујни облини и пред хакерите да ги објават нејзините разголени фотографии на интернет.
Вистина, не и е п

loading...
Loading...