Дадо Полумента е во врска со колешката Ивана

Loading...

Според пишувањето на неколку медиуми, пејачот Дадо Полумента наводно е во врска со својата колешка, извесна Ивана Сирена.
 Сета приказна за нивната врска всушност започна одкако еден босански портал објави фотографии на кои Дадо се гушка со Ивана.
„Не сум во врска, до каде бе луѓе, како не ви е срам?!“, напиша Полумента на својот Фејсбук профил.
Дадо веќе има негативно искуство со новинарите одкако во чекор ја следеа неговата свадба, а уште повеќе пишуваа за неговиот развод.
На видеото во прилог можете да видите која е Ивана Сирена.Сета приказна за нивната врска всушност започна одкако еден босански портал објави фотографии на кои Дадо се

loading...
Loading...