Дали ја препознавате оваа кралица на облините во базен?

Loading...

Бијонсе (32) ги израдува фановите со нова фотографија. Во костим за капење пејачката докажува дека со право ја носи титулата секс симбол. Тоа го мислат и девет милиони фанови колку што ги има на инстаграм профилот. Пејачката редовно поставува секси фотографии на инстаграм, така неодамна објави кадар од новиот спот кој е полн сексапил.
Бијонсе и нејзините облини се подеднакво атрактивни на фановите како и нејзините бројни хитови. Таа со Џеј Зи приредија спектакуларна забава на ќерката Блу Ајви Картер за нејзиниот втор роденден. Пејачката редовно поставува секси фотографии на инстаграм, така неодамна објави кадар од новиот спот кој е полн сексапил.
Бијонсе и нејзини

loading...
Loading...