ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАЃА? – Ова е погледот од терасата на Карлеуша во Анкара

Loading...

Навикнати сме постојано да објавува фотографии но од нејзините атрибути и скапи парчиња облека. Е, па Јелена Карлеуша овој пат реши да изненади..Карлеуша на Твитер објави фотографија со поглед од терасата на станот во Анкара.
Навикнати сме постојано да објавува фотографии но од нејзините атрибути и скапи парчиња облека. Е па Јелена Карлеуша реши да изненади и да објави фотографија каде во преден план не се нејзините облини.
Фотографијата кажува повеќе од зборови.
Погледнете:

Predivan pogled sa terase naseg doma u Ankari… #amazingview #home #Ankara #Turkey pic.twitter.com/pYTgnq16KR
— Jelena Karleusa (@karleusastar) September 19, 2014
Карлеуша на Твитер објави фотографија со поглед од терасата на станот во Анкара.
Навикнати сме постојано да објавува фотографии но од нејзи

loading...
Loading...