Дани и Петел тајно се венчале!

Loading...

Како што пренесуваат некои наши медиуми, поп-пејачката Дани се венчала со нејзиното долгогодишно момче Горан Михајловски – Петел.
Кога нивната врска беше на почеток, во јавноста кружеа доста трачеви дека Петел е само нова играчка на Дани, но тие успеаа да ја задржат својата врска подалеку од очите на јавноста и конечно да стигнат и до брак. 
Како што пренесуваат некои анонимни пријатели на двојката, тие се вериле, а интимната свадба ја закажале за во март годинава.
Дани е се уште недостапна за коментар, па останува да почекаме за да видиме дали е ова вистина или пак трач муабет.
Извор: libertas.mkКако што пренесуваат некои наши медиуми, поп-пејачката Дани се венчала со нејзиното долгогодишно момч

loading...