Дара миува низ тежок период: Еве кој ја теши!

Loading...

Пејачката Дара Бубамара минува низ развод, а утеха нашла кај синот Константин со кого минува доста време.Како  причина за крајот на бракот со  Милан Кесиќ се наведуваат порно фотографии кои пред неколку месеци протекле во јавноста, а кои Дара наводно  ги  праќала на извесен фудбалер.

Пејачката наводно признала дека со сопругот нашла заеднички јазик за разводот да мине што  побезболно.

Иако  минува низ развод , Дара не ја трга насмевката од лице, а користи прилика што повеќе време да поминува со својот син. Така Дар на Фејсбук објавила фотографија  со малиот Константин, а во описот  ставила срциња. Синот  за сега е малку со мама, малку со  тато.Како  причина за крајот на бракот со  Милан Кесиќ се наведуваат порно фотографии кои пред неколку месеци протекле во јавноста, а кои Дара

loading...