Џастин Бибер спиел со 3 тинејџерки заедно

Loading...

Како што пренесуваат амеркинаските таблоиди, Џастин Бибер не престанува да ја бранува јавноста.
Откако раскина со младата Селена Гомез, и таа одби да ја обнови романсата со него, тој бара различни алтернативи да ја преболи. Па така, пред 4 ноќи, кога гостуваше во еден хотел во Лондон, Џастин Бибер ја поминал ноќта во еднокреветна соба заедно со седумнаесет годишната Ели Пејџ и нејзини две другарки, врснички.
Бибер и неговиот менаџер не сакаа да коментираат ништо за оваа ноќ, а од хотелот излегоа информации дека гостите се жалеле за гласната врева штодоаѓала ноќта од таа соба.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 

 
 Како што пренесуваат амеркинаските таблоиди, Џастин Бибер не престанува да ја бранува јавноста.

loading...