Џастин Бибер утринава приведен!

Loading...

Поп-ѕвезда Џастин Бибер утрово е уапсен под сомнение дека илегално возел драг трки.Поп-ѕвезда Џастин Бибер (19) утрово е уапсен под сомнение дека илегално возел драг трки – вели детективот Вивиан Хернандез од полицијата на Мајами плажата.
Ова е прв пат тинејџерот да е уапсен, иако е под истрага за наводно оштетување на домот на неговите соседи во Калифорнија. 
На следниот ЛИНК дознајте каква несреќа го снајде момчето од „Сам дома“.Поп-ѕвезда Џастин Бибер (19) утрово е уапсен под сомнение дека илегално возел драг трки – вели детективот Вивиан Хернандез од полицијата на Мајами

loading...
Loading...