Џеј Ло ги шокираше сите со своите „луди“ барања!

Loading...

Очигледно Џенифер Лопез има недостаток од самодоверба!Имено, таа на аудицијата за филмот „Тhe 33“ барала да се одбијат сите кандидатки кои се поатрактивни од неа.
Присутните на аудицијата велат дека била многу незгодна!
„Беше невозможна. Барала да не прифаќаме актерки кои се убави и привлечни, за на крај и сама да се откаже од филмот“, вели изворот.Имено, таа на аудицијата за филмот „Тhe 33“ барала да се одбијат сите кандидатки кои се поатрактивни од неа.
Присутните на ауди

loading...
Loading...