Деколтето на Емина беше само почеток- еве уште што не очекува…

Loading...

Продуцентите најавуваат уште многу посексапилни изданија…Сите очи за време на последното издание на Икс-фактор беа вперени во деколтето на една од членовите на жирито, преубавата Емина Јаховиќ. Нејзините соработници најавуваат уште посексипилни настапи на пејачката.
– Ми годи кога луѓето ќе ми кажат дека изгледам убаво, истакна Емина, пренесе српскиот Курир.
Соработниците на Емина велат дека таа со години соработува со дизајнерката Тијана Тодоровиќ. Велат дека секоја наредна креација во текот на шоуто ќе биде посмела од претходната.
Па, останува да видиме во каква креација ќе се појави наредниот пат убавата Емина.
На следниот ЛИНК потсетете се на нејзиното деколте.
 Сите очи за време на последното издание на Икс-фактор беа вперени во деколтето на една од членовите на жирито, преубавата Емина Јаховиќ. Нејзините

loading...
Loading...