Денес сите ја препознаваме но еве како Драгана изгледаше на почетоците на својата кариера!

Loading...

Таа е една од најголемите фолк ѕвезди на Балканот! 
А својот прв албум го снимила кога имала 16 години во далечната 1984 година. Најпр

loading...
Loading...