Џенифер Анистон прозборе за разводот со Бред Пит: По цели 10 години ОТКРИ дека…

Loading...

Актерката Џенифер Анистон конечно прозборе за разводот со познатиот актер Бред Пит,  кој пред десет години ја остави поради Анџелина Џоли.- Разводот не беше толку болен. Ме следи таа приказна бидејќи им е интересна на медиумите и на публиката, сѐ тоа е малку пренапумпано, изјавила Анистон.
Иако се пишуваше по американските медиуми дека тие не се поднесуваат по разводот, изгледа дека вистината е поинаква.
– Си упативме добри желби по разводот, но не сме постојано во контакт, изјавила актерката.
Во интервјуто таа прозборе и за својот вереник Џастин Терокс и за постојаните трачеви кои кружат дека се разделиле.
Ние си ја знаеме нашата вистина, само трачевите се постојани, вели Џенифер, која и понатаму е една од најпопуларните актерки во Холивуд, а се шушка дека ќе добие бројни награди благодарение на улогата во драмата „Cake“.- Разводот не беше толку болен. Ме следи таа приказна бидејќи им е интересна на медиумите и на публиката, сѐ тоа е малку пренапумпано, изјавила Ани

loading...
Loading...