Џенифер Лопез објави фотографија и покажа повеќе отколку што треба

Иако е во петтата деценија од животот Џенифер Лопез изгледа неверојатно.Таа на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија, на скали, во бел елегантен фустан, кој изгледа е прекраток, па не сакајќи покажа повеќе отколку што сакаше, а на нејзините фанови им се допадна тоа, па оваа фотографија собра над  еден милион лајкови и повеќе од 10.000 коментари.
Таа на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија, на скали, во бел елегантен фустан, кој изгледа е прекраток, па не сакајќи покажа повеќе от

Пронајдете не на следниве мрежи: