Десет илјади лајкови: Прва супер секси слика од Сека Алексиќ по породувањето!

Loading...

Фолк ѕвездата никогаш не изгледала подобро, а фановите се воодушевени. Сека откако го роди синот Јаков, изгледа неверојатно добро. Таа ужива во мајчинството, а социјалните мрежи ги користи за да го покаже тоа.
Притоа, објави фотографија која предизвика бура од реакции и на која изгледа неверојатно секси.
Собра 10 илјади лајкови, а и многу пофалби за изгледот. 
Сека откако го роди синот Јаков, изгледа неверојатно добро. Таа ужива во мајчинството, а социјалните мрежи ги користи за да го покаже тоа.

loading...