Девојата со најубавиот задник во Бразил

Станува збор за 25 годишната девојка од Бразил Даи Мацедо. Таа победи на мис Бум Бум, односно натпреварот за најубав задник. Таа има задник со голе

Пронајдете не на следниве мрежи: