Дибиров: Добар сум, се враќам на теренот за две недели

Ракометарот на Вардар Тимур Дибиров преку социјалната мрежа „Фејсбук“ ги извести фановите за неговата повреда.Имено, преку неговиот „Фејсбук“ профил заблагодарувајќи се на поддршката од фановите,  известува дека се чуствува подобро и дека на теренот се враќа за две недели.
Прочитајте повеќе за Дибиров на следниот ЛИНКИмено, преку неговиот „Фејсбук“ профил заблагодарувајќи се на поддршката од фановите,  известува дека се чуствува подобро и дека н

Пронајдете не на следниве мрежи: