Дневен хороскоп 06.04.2013

Loading...

ОВЕН
Ќе добиете повик или покана од пријател кој ќе ве покрене. Ќе уживате во друштвото на оние кои ги сакате. Ако се прашувате зошто манипулаторите ви работат позади грб, ќе потрошите премногу енергија. Знаете кои се и игнорирајте ги. Одморете се од напорни луѓе.
БИК
Сигурноста и увереноста во вашите идеи ќе биде главен водител во љубовните освојувања. Насетувате новости, но сеуште не ви се јасни. Вашите надредени играат своја игра, а вие своја. Ќе има подобрување.
БЛИЗНАЦИ
Пред вас е возбудлив ден во кој се ќе биде возможно. Ви се отвара вратата од нечие срце. Можно е да се решите за пролетно чистење на вашиот дом, а доколку сте на работа ќе ви биде здодевно. Следуваат сончеви денови.
 РАК
Ќе изгледате како една личност да конзумирате за појадок, а друга за вечера. Време е да се одлучите. Можете да очекувате нови можности за развој на кариерата.
Повеќе на следниот ЛИНК.ОВЕН
Ќе добиете повик или покана од пријател кој ќе ве покрене. Ќе уживате во дру

loading...